Beschrijving
Technische Parameters
Producten Beschrijving

Onze elektrische dompelpompen zijn nauwkeurig ontworpen en worden onderwater bediend. Het zijn belangrijke uitrustingen voor het pompen van water uit diepe putten. Tijdens gebruik wordt het hele apparaat ondergedompeld in water om grondwater naar de oppervlakte te pompen. Ze worden voornamelijk gebruikt voor de irrigatie van landbouwgrond in bergachtige plateaugebieden en voor water voor mens en vee. Ze kunnen ook worden gebruikt in steden, fabrieken, spoorwegen, mijnen en bouwplaatsen. Ze hebben de voordelen van een compacte structuur, klein formaat, lichtgewicht, eenvoudige installatie, gebruik en onderhoud, veilig en betrouwbaar transport en energiebesparing.
Productparameter
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Stroombron | Dieselmotor of elektromotor |
| Merknaam | HNYB |
| Structuur | Meertraps pomp |
| Sollicitatie | Industriële ketels, industriële nutsvoorzieningen, irrigatie en landbouw, mijnbouw, inname van ruw water |
| Plaats van herkomst | Henan, China |
| Stroom | 3 ~ 360 kW |
| Uitlaatgrootte | Minder dan of gelijk aan 600 mm |
| Stroom | 5~750m³/h |
| Hoofd | 25~1000m |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer/gietstaal/roestvrij staal |
Productenvideo
Producteigenschappen
Compacte structuur:De elektrische dompelpomp bestaat uit een dompelmotor en een waterpomp, die mechanisch en elektrisch geïntegreerd is, ondergedompeld in water, compact van structuur en gemakkelijk te gebruiken.
Eenvoudig onderhoud:Het is eenvoudig te installeren, te gebruiken en te onderhouden, heeft een kleine footprint en het is niet nodig om een pompkamer te bouwen.
Efficiënte werking:Door het gebruik van hydraulische componenten zonder axiale kracht draait de pomp efficiënt, met een effectief vermogen tot 80%.
Veilig en betrouwbaar:De motor en waterpomp zijn geïntegreerd, ondergedompeld in water en er zijn geen speciale eisen aan de putpijp. De waterleiding hoeft alleen de bijbehorende druk te kunnen weerstaan.

Productcertificering

ISO9001

ISO14001

ISO45001

CE-productcertificering

EAC-productcertificering

Geverifieerde leverancier
Ons adres
Zhaogang Industriepark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
sales@hnybpumps.com

Populaire tags: Elektrische dompelpomp, China Fabrikanten van elektrische dompelpompen
Productparameters
| Stroomsnelheid (Q): | 5~750m³/h |
| Hoofd (H): | 25~1000m |
| Druk: | 0,25 MPa ~ 10 MPa (2,5 bar ~ 100 bar) |
| Stroom: | 3 ~ 360 kW |
| Vloeibare temperatuur: | 0 graden ~120 graden (32 graden F~248 graden F) |
| Materiaal: | Gietijzer/Nodulair gietijzer/Gietstaal/Roestvrij staal, enz |
| Sollicitatie: | Geschikt voor ondergrondse waterinname, landbouwgrondirrigatie, stedelijke, industriële en mijnbouwbedrijven van watervoorziening- en drainageprojecten, geothermische ontwikkeling en gebruik, winterverwarmingsprojecten, enz. |
Volgende
Elektrische dompelpompAanvraag sturen









