Zelfaanzuigende rioolwaterpompen uit de SP-serie
Beschrijving
Technische Parameters
Zelfaanzuigende rioolwaterpompen uit de SP-serie.-

De zelfaanzuigende rioolwaterpomp uit de SP-serie is een een-traps, enkel-aanzuigende,-verstoppingsvrije-zelfaanzuigende rioolpomp. Het is geschikt voor gemeentelijke rioolwaterzuiverings- en industriële afvalwaterzuiveringsprojecten, evenals voor verschillende afvalwaterbehandelings- en gecentraliseerde behandelingssystemen. Het staat bekend als de "Koning van de zelfaanzuigende rioolwaterpompen" en is de meest ideale nieuwe generatie rioolpompproducten.
Productparameter
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Stroombron | Elektrisch |
| Merknaam | HNYB |
| Structuur | Enkel-trapspomp |
| Sollicitatie | Mijnbouw, industriële faciliteiten, irrigatie en landbouw, afvalwatertransport en overstromingen |
| Plaats van herkomst | Henan, China |
| Stroom | 1,1-90 kW |
| Uitlaatgrootte | Minder dan of gelijk aan 300 mm |
| Stroom | 10-750m³/ h |
| Hoofd | 3-38m |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer/gietstaal/roestvrij staal |
Productenvideo
Toepassingsscenario:
- Wordt gebruikt voor de behandeling van niet-ontvlambare en niet-explosieve vloeistoffen.
- Regenwater en algemeen rioolwater.
- Gemeentelijke rioleringsprojecten, bouwplaatsen en afvoerstations in civiele beschermingssystemen; industrieel afvalwater uit de lichte industrie, papierproductie, textiel, voedselverwerking, chemicaliën, energieopwekking en mijnbouw.
- Rioolwaterafvoer uit woonwijken.
- Rioolwater en sediment uit waterzuiveringssystemen.
- Rioolwater uit de leerindustrie, slachthuizen en aquacultuur; brouwerij- en suikerindustrieën; en afvalwater dat niet zeer corrosief is, maar wel ernstig vervuild.
Producteigenschappen
Stabiele prestaties en betrouwbare werking.
Snelle zelfaanzuiging- en hoge zuigcapaciteit.
Eenvoudig onderhoud; de voordeur is verwijderbaar, waardoor het niet meer nodig is om leidingen los te koppelen of de pomp uit het systeem te verwijderen.
Het semi{0}}open waaierontwerp zorgt ervoor dat relatief grote vaste materialen en extra-lange vezels soepel door de afvalwaterpomp kunnen stromen.
De uittrekbare-structuur maakt snel en eenvoudig routineonderhoud mogelijk met alleen gewoon gereedschap, waardoor tijd en moeite worden bespaard. De open waaierstructuur is verstoppingsvrij-en heeft een sterke stroomcapaciteit.
Gemakkelijk te gebruiken: installeer de pomp eenvoudig op de rand van de afvalwaterput en steek de aanzuigleiding onder het vloeistofoppervlak om te kunnen werken (de pomp moet voor de eerste keer opstarten-met water worden gevuld).

Productcertificering

ISO9001

ISO14001

ISO45001

CE-productcertificering

EAC-productcertificering

Geverifieerde leverancier
Ons adres
Zhaogang Industriepark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
sales@hnybpumps.com

Veelgestelde vragen
01. WAT IS UW MOQ?
02. WAT ZIJN UW BETALINGSVOORWAARDEN?
03. WELKE CERTIFICATEN HEBT U?
04. BENT U EEN PRODUCTIE- OF HANDELSONDERNEMING?
05. KUNT U OEM-MERK DOEN?
06. WAT IS DE LEVERTIJD?
Populaire tags: sp-serie zelfaanzuigende rioolwaterpompen, China sp-serie zelfaanzuigende rioolwaterpompen fabrikanten
Productparameters
| Stroomsnelheid (Q): | 10-750m³/ h |
| Hoofd (H): | 3~38m |
| Druk: | 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 bar ~ 6,5 bar) |
| Stroom: | 1,1-90 kW |
| Vloeibare temperatuur: | 0 graden ~40 graden |
| Materiaal: | Gietijzer/Nodulair gietijzer/Gietstaal/Roestvrij staal, enz |
| Sollicitatie: | Deze series hebben de functie van zelfaanzuiging-, zonder irrigatiewater, gebruikt om water te transporteren of bevatten bepaalde deeltjes of onzuiverheden van de vloeistof, met grote deeltjes vast blok, lange vuilvezels, onzuiverheden uit sedimentafval, uitwerpselen en technisch rioolwater. |
Volgende
Eentraps waterringvacuümpompAanvraag sturen











