Horizontale split-case pomp met dubbele zuiging
Hoofd (H): 10-260m
Druk: 0,1 MPa - 2,6 MPa (1 bar - 26 bar)
Kaliber: kleiner dan of gelijk aan 1200 mm
Vermogen: 11-2240 kW
Gemiddelde temperatuur: -20 graden -150 graden (-4 graden F-482 graden F) (boven 80 graden, specificeer)
Materiaal: Gietijzer/nodulair gietijzer/gietstaal/roestvrij staal
Beschrijving
Technische Parameters
Producten Beschrijving

De horizontale split-case pomp met dubbele aanzuiging is een horizontale enkel-traps centrifugaalpomp met split-case. Het is een hoog-efficiëntie- en energie-besparend product dat onze fabriek onafhankelijk heeft ontwikkeld. Horizontale split-case pomp met dubbele aanzuiging is geschikt voor industriële reiniging, aardolie, techniek, stedelijke watervoorziening en -afvoer en andere industrieën. De temperatuur van het transportmedium is -20 graden tot 150 graden (hoger dan 80 graden moet apart worden uitgelegd) en de fysische en chemische eigenschappen zijn vergelijkbaar met die van water.
Productparameter
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Stroombron | Elektrisch |
| Merknaam | HNYB |
| Structuur | Eentraps pomp |
| Sollicitatie | Industriële ketels, industriële nutsvoorzieningen, irrigatie en landbouw, mijnbouw, inname van ruw water |
| Plaats van herkomst | Henan, China |
| Stroom | 11-2240 kW |
| Uitlaatgrootte | Minder dan of gelijk aan 1200 mm |
| Stroom | 50-18000m³/ H |
| Hoofd | 10-260m |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer/gietstaal/roestvrij staal |
Productenvideo
Producten Beschrijving
- De horizontale split-case pomp met dubbele aanzuiging heeft aan beide uiteinden een korte steunafstand, een stabiele werking, weinig trillingen en geluid, en kan op de juiste snelheid werken, waardoor de pomp beter aanpasbaar is.
- Met een uitstekend hydraulisch model is het rendement van de pomp 2-3% hoger dan dat van hetzelfde type pomp, wat de bedrijfskosten van de pomp aanzienlijk verlaagt.
- Dezelfde rotor kan achteruit draaien, waardoor het risico op waterslag en schade aan de pomp wordt verkleind.
- De vacuümhoogte wordt met 1-3 meter vergroot, waardoor de lage civieltechnische investeringen worden verminderd en de levensduur wordt verlengd.
- De pomp maakt gebruik van tussensteun, een verdikt pomplichaam, afgedichte koeling en lageroliesmering, zodat de pomp kan worden gebruikt bij een temperatuur tot 200 graden, wat bijzonder geschikt is voor de gebruiksvereisten van verwarmingsleidingnetwerken.
- Door gebruik te maken van betrouwbare merklagers kunnen onderdelen en materialen worden geselecteerd op basis van de gebruikersvereisten, zodat de pomp zich kan aanpassen aan diverse bedrijfsomstandigheden ter plaatse- en de onderhoudskosten aanzienlijk kan worden verlaagd.

Productcertificering

ISO9001

ISO14001

ISO45001

CE-productcertificering

EAC-productcertificering

Geverifieerde leverancier
Ons adres
Zhaogang Industriepark, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
WhatsApp-nummer
+86 158 3619 1545
sales@hnybpumps.com

Veelgestelde vragen
01. WAT IS UW MOQ?
02. WAT ZIJN UW BETALINGSVOORWAARDEN?
03. WELKE CERTIFICATEN HEBT U?
04. BENT U EEN FABRIEK- OF HANDELSONDERNEMING?
05. KUNT U OEM-MERK DOEN?
06. WAT IS DE LEVERTIJD?
Populaire tags: dubbele zuigkracht horizontale split-case pomp, China dubbele zuigkracht horizontale split-case pompfabrikanten
Productparameters
| Stroom(Q): | 50-18000m³/ H |
| Hoofd (H): | 10-260m |
| Druk: | 0,1 MPa - 2,6 MPa (1 bar - 26 bar) |
| Kaliber: | Minder dan of gelijk aan 1200 mm |
| Stroom: | 11-2240 kW |
| Middelmatige temperatuur: | -20 graden -150 graden (-4 graden F-482 graden F) (boven 80 graden, specificeer) |
| Materiaal: | gietijzer/nodulair gietijzer/gietstaal/roestvrij staal, enz |
| Toepassingsgebied: | De S-type dubbelzuigende splitpomp is een horizontale enkelpolige dubbelzuigende horizontaal gedeelde centrifugaalpomp, ontwikkeld door onze fabriek. Het is een efficiënt en energiebesparend-product dat geschikt is voor industriële en stedelijke watertoevoer- en afvoerpompen. Het kan worden gebruikt als drainage- of watertoevoerpomp voor fabrieken, steden, elektriciteitscentrales, waterbeschermings-, aardolie-, engineering- en andere industrieën. Het kan ook worden gebruikt voor landbouwirrigatie en andere industrieën. |
Aanvraag sturen










